3
2024. április 8.
#együttdobban

Schalbert tízet vágott a Rátótnak!

Az U16-os megyei bajnokság őszi szezonjának utolsó mérkőzésén csak az volt a kérdés, hány góllal diadalmaskodik csapatunk a vendéglátó Rátót felett.

Labdarúgó megyei U16,  9. forduló
GYULAFIRÁTÓT SE - SZILÁGYI DSE 2-15 (0-7)
Gólszerzőink: Schalbert 10, Máriás 2, Varga, Dorogi, Dordzsceren

Így értékelte a látottakat a vezetőedző

Ihász Bence:

A legtöbben egyénileg próbálták megoldani a szituációkat, de még így is voltak szép dolgok a meccsen. Összeségében ennél is több gólt kellett volna rúgnunk a mérkőzésen. A télen, a többi eredménytől függően harmadik vagy negyedik helyen fordulunk. Sajnos voltak mérkőzések, amikor a betegségek, sérülések miatt nem teljes kerettel tudtunk kiállni, ezért becsúszott 1-1 olyan eredmény, ami a végén fájó lehet. Remélem, tavasszal ezek a dolgok elkerülnek minket, mert akkor szép szezon elé nézünk. Addig is edzünk, tanulunk. Folytatás áprilisban! Hajrá Szilágyi!