3
2024. április 8.
#együttdobban

Fájó hazai vereség

A megyei U16-os nagypályás alakulatunk ötgólos vereséget szenvedett a vendég Zirc ellen hétvégén.

A keleti csoport harmadik fordulója izgalmas derbit ígért. U16-os csapatunknak azonban nem sikerült felpörögnie, amely azt eredményezte, hogy a vendég zirciek már az elő felvonást követően két góllal vezettek (félidei állás: 1-3). A második játékrészben már a hozzáállással is problémáink akadtak, a vége így fájó, ötgólos vereség lett (végeredmény: 1-6).

A Szilágyi DSE gólszerzője: Soós Márk

Ihász Bence vezetőedző a találkozót követően csalódottan értékelt. Úgy fogalmazott, csapata hitetlenül, akarat nélkül futballozott, a zirciek megérdemelten nyertek. Hozzátette, bízik benne, hogy a pofon időben jött, lelkiismerettel dolgoznak tovább.