nap
óra
perc
mp
Következő mérkőzés
ARAMIS
VEHIR VESZPRÉM
2025. november 24.
Utolsó mérkőzés
VEHIR VESZPRÉM
4
ASF NYÍREGYHÁZA
1
2025. október 31.

Két veszprémi futsalos a legjobbak között

A Magyar Labdarúgó Szövetség hivatalosan is megválasztotta az elmúlt kiírás legjobbjait. Két veszprémi játékos, Tatai József és Spandler Mátyás teljesítményét is elismerte a futsalszakág.

Tavaly a pandémia miatt elmaradt az idény legjobb futsalosainak járó elismerések odaítélése, idén azonban sikerült befejezni a bajnokságokat, így a szakágvezetés értékelhette az idényben kiemelkedő teljesítményt nyújtó sportolókat és edzőket.

A szavazásban Kozma Mihály szakágvezető mellett Turzó József szövetségi kapitány, valamint az MLSZ versenyszervezés részéről Mersich Péter, illetve a Futsal Bizottság tagjai vettek részt.

A férfiak mezőnyében a gólkirály- és a legjobb játékos-díjat ugyanaz a futsalos, a Balaton Bútor Veszprémmel kupagyőzelmet és bajnoki bronzot szerző Tatai József kapta meg. 

A nőknél nehéz volt a döntés, hiszen nagyon sok fiatal tehetség tűnt fel egyszerre. Ebben az esetben a taktikai érettség, a játék olvasása döntött a védőjátékos, Tóth Nóra mellett.

A legjobb edző díját a Haladással bajnoki címet szerző Juanra szerezte meg, a szintén szombathelyi Nagy Kevin az év felfedezettje, míg a legjobb kapus a veszprémi Spandler Mátyás lett.

Futsal egyéni díjak, 2020-2021-es idény

A férfi futsal NB I legjobb játékosa: TATAI JÓZSEF (Balaton Bútor Veszprém)
A férfi futsal NB I legjobb kapusa: SPANDLER MÁTYÁS (Balaton Bútor Veszprém)

A férfi futsal NB I legjobb vezetőedzője: CALVO RODRIGUEZ JUAN RAMON (Haladás VSE)
A férfi futsal NB I legjobb játékvezetője: SZILÁGYI NORBERT
A férfi futsal NB I gólkirálya: TATAI JÓZSEF (Balaton Bútor Veszprém)
A férfi futsal NB I felfedezettje: NAGY KEVIN (Haladás VSE)
A női futsal NB I legjobb játékosa: TÓTH NÓRA (DEAC)
A női futsal NB I a legjobb kapusa: TERDIK TAMARA (Budaörs)
A női futsal NB I legjobb edzője: ÜVEGES KATALIN (DEAC)
A női futsal NB I gólkirálynője: PÁDÁR ANITA (TFSE)

futsalveszprem.hu

További cikkek

Hadházi mesterhármasával hibátlanul várhatjuk az alapszakasz második körét A házigazda Vehír Veszprém 4-1-re nyert a harmadik helyen álló A'Studio Nyíregyháza ellen a férfi futsal NB I péntek esti rangadóján. A címvédő bakonyiak újabb fejezetet írtak klubtörténetükbe: mind a tizenegy bajnoki riválisukat felülmúlták, így listavezetőként, hibátlan mérleggel várhatják az alapszakasz második körét. elolvasom Tovább nőtt a klubtörténeti rekord: idei tizedik bajnokiját is megnyerte a címvédő! A címvédő VEHIR.HU Futsal Veszprém néhány másodperccel a lefújás előtt Horváth Benedek bombájával idei tizedik bajnoki mérkőzésén is bezsebelte mindhárom pontot: Marko Perics tanítványai az MVFC Berettyóújfalu otthonában arattak 4-3-as győzelmet, tovább növelve a klub fennállásának leghosszabb idénynyitó győzelmi sorozatát. elolvasom Tízgólos meccsen nyert a címvédő VEHIR.HU Futsal Veszprém Kilenc fordulót követően is százszázalékos teljesítménnyel vezeti az első osztályú futsalbajnokság tabelláját a Veszprém. Marko Perics legénysége az első félidőben többször is hátrányból állt fel, a másodikban azonban már nem hagyott kétséget a győztes kilétét illetően. elolvasom Nyolcból nyolc – kiütéssel nyert a címvédő! A hibátlan mutatóval listavezető VEHIR.HU Futsal Veszprém 7-0-s diadalt aratott az újonc HOPE Maglód vendégeként az NB I alapszakasz nyolcadik fordulójának hétfő esti mérkőzésén. elolvasom Hétből hét – két vállon az Újpest is! A címvédő, listavezető VEHIR.HU Futsal Veszprém megőrizte hibátlan mutatóját, miután a második helyén álló Újpest FC-t 4-1-re felülmúlta az NB I alapszakaszának hétfő esti rangadóján. elolvasom
2021. augusztus 12. 12:23