nap
óra
perc
mp
Következő mérkőzés
DEAC
VEHIR VESZPRÉM
2025. szeptember 4.
Utolsó mérkőzés
AEK FC
6
VEHÍR VESZPRÉM
4
2025. augusztus 29.

Megint a Veszprémnek kedvezett a végjáték

Az 1. Futsal Club Veszprém fordulatos meccsen 3-3-as döntetlent ért el a Ferencváros otthonában pénteken az NB I-ben.

Az első osztályú futsal-bajnokság 16. fordulójában a hetedik helyen álló Ferencvároshoz látogatott a hatodik Veszprém. A zöld-fehéreknek éppenséggel akadt törlesztenivalójuk a mieinkkel szemben, hiszen január végén úgy kaptak ki 5-4-re a bakonyi megyeszékhelyen, hogy két perccel a vége előtt még két góllal vezettek.

A veszprémiek házi gólkirálya, Tatai szerezte a meccs első találatát a 15. percben, amelyre Karacs révén azonnal válaszolt a vendéglátó.

A második felvonást is a mieink kezdték jobban, két perc elteltével – Boromisza Dániel jóvoltából – ismét nálunk volt az előny (1-2). A ferencvárosiak aztán meg tudtak újulni, olyannyira, hogy öttel a vége előtt már náluk volt az előny (3-2). A hajrá viszont megint a mieink elképzelése szerint alakult, Tatai ugyanis a 38. percben ismét betalált. Igaz, ezúttal ez „csak” a döntetlenre volt elég.

A játéknap rangadóján a Berettyóújfalu 6-3-ra megverte a Rába ETO-t, így visszavette első helyét a tabellán.

Futsal NB I, 16. forduló:
FTC–1. FC Veszprém 3-3 (1-1)
Budapest, vezette: Gál (Szabó F., Kövér).
FTC: Tóth Gy. – Safar, Komáromi, Karacs, Keresztury. Csere: Bajusz (kapus), Szabó Zs., Andorka, Horváth B., Jenei, Dénes, Vattamány. Játékos-edző: Safar Iuliu Tony.
Veszprém: Schmidmajer – Tatai, Püspök, Bognár P., Apatini. Csere: Spandler (kapus), Kellner, Fehér, Boromisza D., Ruzicska, Bencsik. Vezetőedző: Madarász János.
Gólszerzők: Karacs (16.), Andorka (27.), Keresztury (35.), ill. Tatai (15., 38.), Boromisza D. (22.).

Forrás: vehirsport.hu

Balassa Gergő

További cikkek

Emelt fővel búcsúztunk a legrangosabb sorozattól Az angol és a norvég bajnok legyőzése után a házigazda, négy brazil légióssal és válogatott játékosokkal felálló AEK Athén már túl nagy falatnak bizonyult a végig hősiesen küzdő VEHIR.HU Futsal Veszprém számára. A magyar bajnok péntek esti 6-4-es vereségével a H-csoport második helyén végzett, így búcsúzott a Bajnokok Ligája selejtezőjétől. elolvasom Két vállon a norvég bajnok! – egyetlen lépés a BL-főtábla! Második mérkőzését is megnyerte a Bajnokok Ligája athéni selejtezőtornáján a VEHIR.HU Futsal Veszprém, amely szerda este 5-2-re múlta felül a norvég Sjarmtrollan csapatát. A továbbjutás kérdése pénteken, a házigazda AEK ellen dől majd el. elolvasom Kiütöttük az angol bajnokot a BL-selejtezőben! Fennállása első nemzetközi tétmérkőzésén 7-0-ra nyert a Bolton Futsal Club ellen a VEHIR.HU Futsal Veszprém a Bajnokok Ligája athéni selejtezőtornájának első fordulójában, kedden. elolvasom Történelmi BL-túra a horizonton! Hétfőn útra kel a VEHIR.HU Futsal Veszprém, amely klubtörténete során először szerepel a futsal Bajnokok Ligája selejtezőtornáján. A görögországi tornán az angol, a norvég és a görög bajnok vár a veszprémiekre. elolvasom Matheus mesterhármast szerzett, győzelemmel hangoltunk a BL-re! A házigazda VEHIR.HU Futsal Veszprém 6-2-re nyert a budaörsi ARAMIS ellen az NB I alapszakasz harmadik fordulójának péntek esti mérkőzésén – a címvédő bakonyiak hibátlan mutatóval vezetik a bajnokságot. elolvasom
2018. február 24. 20:03