5
2024. március 27.
#együttdobban

Jól sikerült a Nagykáta elleni főpróba

Folyamatosan felőröltük ellenfelünket, aki kontratámadásokkal igyekeztek zavart kelteni a kapunk előtt. A végeredmény így is imponáló 8-2 lett.

„Hagyományunkhoz” hűen (mostanában kapott góllal kezdjük a mérkőzést) a Tolna csapata szerezte meg a vezetést. Mi az „öltözőben maradtunk” és a 11. percig kellett várni a szurkolóknak, hogy hazai gólnak örüljenek. A találat Finta Peti nevéhez fűződik, aki két perc múlva már az FCV-t jutatta vezetéshez. A félidőben nem is változott az állás.
A második játékrészben végre igazi arcát mutatta csapatunk és sorra vezette a szebbnél szebb támadásokat és szereztünk belőlük közönségszórakoztató gólokat. Hatszor köszöntünk be a Tolnának, akik egy szabadrúgásgóllal tudtak válaszolni csak. Találatainkat Szabadfi Peti (2), Hazuga Soma, Finta Peti (2), Bényi Kálmi jegyezte.
Összességében egyértelmű volt a két csapat közötti tudáskülönbség, amit csapatunk egy félidőn át bizonyított. A fiúk minden bizonnyal már a szerdai mérkőzésre készültek fejben.

Szerdán (01.25.) 19.30-kor kezdődik a Nagykáta ellen magyar kupa visszavágó a legjobb 4 közé jutásért.

Csapat: Kasza Viktor – Bényi Kálmán, Weisz Zoltán, Tar Tamás, Szabadfi Péter
Csere: Sárdi Máté, Pálfi Róbert, Korcsmár István, Hazuga Soma, Finta Péter, Vas Ferenc, Jakab László

A mérkőzés részletes jegyzőkönyve itt olvasható.