Sorsoltak a Magyar Kupában

Szerda délelőtt kisorsolták a férfi Magyar Kupa negyeddöntő párosítását, csapatunk ellenfele az Aramis együttese lesz.

A legnehezebb ellenfél a Göcsejnek jutott, hiszen ők a címvédő Győrrel találkoznak, számolt be a FutsalHungary.

A Fradit kiejtő Nyírgyulaj az egyik legtávolabbi riválisát, a Haladást kapta. Mind a két csapatra hosszú utazás vár.

Az Aramis hosszú évek után végre megkapta az esélyt, hogy reális esélye legyen a négybe kerülésre, bár így sem lesz könnyű dolga, hiszen a Veszprém lesz az ellenfelük.

Az utolsó párosítás csapatai lehetnek a legboldogabbak. Papíron ezt a két csapatot tartották a legkönnyebb ellenfélnek, így mindenki őket szerette volna. A sors úgy hozta, hogy a meglepetésre a Berettyóújfalun túllépő Dunakeszi a Bőnnyel találkozik. Ezek fényében biztos, hogy lesz újonc a final fourban.

A párharcok két mérkőzésen dőlnek el. Az első meccsre január 11-én kerül sor, míg a visszavágókra egy héttel később, bár ez még változhat a válogatott programja miatt.

SWIETELSKY HALADÁS VSE – NYÍRGYULAJ KSE

RÁBA ETO – GÖCSEJ SK

ARAMIS SE – 1. FUTSAL CLUB VESZPRÉM

DUNAKESZI KINIZSI – BŐNY SZAVILL CONSULTING

Balassa Gergő

További cikkek

Ovádi Péter: Álomból közösség, küzdelemből erő, hitből valóság született! A VEHIR.HU Futsal Veszprém története legnagyobb sikerét aratta azzal, hogy szombat este megnyerte az élvonalbeli futsalbajnokságot. A lefújást követően a vezetőség és a szakmai stáb tagjai, illetve játékosok is nyilatkoztak portálunknak. elolvasom Klubtörténeti siker: bajnok a VEHIR.HU Futsal Veszprém! Fennállása legnagyobb sikerét érte el szombat este a VEHIR.HU Futsal Veszprém. Javier Rodríguez legénysége az NB I döntőjében harmadszor is legyőzte a Kecskemét együttesét – sokáig emlékezetes, parádés hangulatú, telt ház előtti hazai sikerével pedig megszerezte a klub első bajnoki címét. elolvasom Kecskeméten is nyert, szombaton bajnok lehet a Veszprém! A VEHIR.HU Futsal Veszprém végletekig kiélezett küzdelmet követően 2-1-re nyert a ScoreGoal Kecskemét vendégeként az NB I döntőjének második mérkőzésén szerdán. A kék-fehérek összesítésben 2-0-ra vezetnek a párharcban, ha szombaton sikerül nyerniük hazai pályán, megszerzik történetük első bajnoki aranyát. elolvasom Fontos lépést tett a Veszprém a bajnoki cím felé A házigazda VEHIR.HU Futsal Veszprém 4-2-re nyert a tavalyi ezüstérmes ScoreGoal Kecskemét ellen az NB I bajnoki címéért folytatott párharc első mérkőzésén szombaton. elolvasom Történelmet írt a VEHIR.HU Futsal Veszprém! A vendég Újpest FC elleni péntek esti, 6-3-as győzelmével egy fordulóval a rájátszás vége előtt bebiztosította első helyét a VEHIR.HU Futsal Veszprém, amely így hazai pályán kezdheti története első NB I-es bajnoki döntőjét! elolvasom
2016. december 7. 21:22