2
2024. május 6.

Győr nagy falatnak bizonyult

Félelmünk beigazolódott

Sejteni véltük, hogy egy nagyon nehéz mérkőzés fog ránk várni. Félelmünk beigazolódott.

Az első félidőben nem játszottunk rosszul, de minden egyéni hibáinkat ellenfelünk könyörtelenül kihasznált. A félidőben nem volt a játékban túl nagy különbség a két csapat között, hiszen mindkét oldalon adódtak nagy lehetőségek, de mi minden helyzetünket elrontottuk. Ellenben ellenfelünk a kínálkozó lehetőségeit szinte mind gólra váltotta. A 4 kapott gólunkból 3 teljesen elkerülhető lett volna. Egy ilyen szintű csapat ellen minden kihagyott helyzetnek jelentőség van. Az első félidő 4:1-es hazai előnnyel zárult.

A második félidőbe már kiütközött a tudásbeli különbség. Ellenfelünk végig kontrollálta a mérkőzést és még háromszor mattolta csapatunkat. A vége 7:1 a hazai csapatnak.

Összességébe mindent megtettünk, hogy jó mérkőzést játszunk, de ez mint az eredmény is mutatja sajnos nem sikerült. Hiányzó játékosainkat nem sikerült kellőképpen pótolni.

Reméljük a folytatás jobban fog sikerülni!