nap
óra
perc
mp
Következő mérkőzés
HALADÁS VSE
VEHIR VESZPRÉM
holnap
Utolsó mérkőzés
VEHIR VESZPRÉM
3
SG KECSKEMÉT
1
2025. szeptember 8.

Végre sikerült

Csapatunk Budaörsre látogatott, hogy megmérkőzzön Az Aramis csapatával. Volt bennünk egy kis félsz, mert még nem sikerült egyszer sem diadalmaskodni felettük. A félelmünk csak erősödött bennünk, amikor is 1 perc alatt kaptunk két gólt. Játékosaink nem estek kétségbe (nem úgy, mint mi) és tették a dolgukat tovább. Vas Ádi a félidő közepe tájékán szépített, ami megnyugtatta a csapatot. Összeszedetten, koncentráltan, jól játszottunk.  A színvonal is nagyon jó volt. Két jó csapat találkozott és mindkét gárdán látszott, hogy nagyon szeretné megnyerni a mérkőzést. A félidő 2:1-es Aramis előnyt hozott. A második félidő pedig úgy kezdődött számunkra, ahogy eltervezték a srácok.  Egy középkezdési figurát négy (!) másodperc  alatt végig vittek és góllal fejezték be. Még szerencse, hogy időbe visszaértünk a büféből. Ezután is nagyon kiélezett mérkőzést láthatott a közönség. Játékosaink kiválóan használták az edzésen megtanultakat. A második félidő hetedik percében sikerült megfordítanunk a meccs kimenetelét egy öngóllal.  Kintről azt vártuk, hogy a budaörsiek most rá tesznek még egy lapáttal, de minden igyekezetük ellenére kontrolláltuk a mérkőzést. Természetesen azért adódtak lehetőségek itt is, ott is, de mindkét csapat kapusai hatástalanították a lehetőségeket. Amikor ellenfelünk leakarta hozni játékközbe a kapusát, amit az egyik játékosuk nem vett észre majd visszafelé passzolta a labdát, ezt Vas Ádi észre vette és  az üres kapuba gurította azt. Volt öröm felsőfokon. Ezek után ellenfelünk mindent megpróbált az egyenlítés érdekében, de mi minden szituációra jól reagáltunk, és így megérdemelt győzelmet arattunk. Reméljük ezzel a sikerrel tova száll az Aramis fóbiánk.

Madarász János: Játékosaim mindent betartottak, amit kértem tőlük. Nagyon összeszedetten jól játszottak. Megértették végre, hogy nem csak lábbal játsszák ezt a játékot, hanem fejjel is. A törvényszerűségre figyeltek, ami sikerhez vezetett. Győzelmünk értékét az is növeli, hogy egy kiváló ellenfelet sikerült megvernünk.  Gratulálok a csapatomnak ehhez a szép győzelemhez!
 

Részletes jegyzőkönyv itt olvasható

További cikkek

Már csak a Veszprém hibátlan – kemény küzdelemben nyert a címvédő! A címvédő VEHIR.HU Futsal Veszprém 3-1-re nyert a vendég ScoreGoal Kecskemét ellen az alapszakasz ötödik fordulójának hétfő esti rangadóján. Miután az Újpest FC 6-3-ra kikapott a budaörsi Aramis vendégeként így már csak Marko Perics együttese hibátlan a bajnokságban.  elolvasom Hibátlan maradt a címvédő A listavezető VEHIR.HU Futsal Veszprém a magyar rekordbajnok Dróth Zoltán duplájával magabiztos győzelmet aratott a harmadik helyet elfoglaló DEAC vendégeként az NB I alapszakasz negyedik fordulójának csütörtök esti találkozóján. elolvasom Emelt fővel búcsúztunk a legrangosabb sorozattól Az angol és a norvég bajnok legyőzése után a házigazda, négy brazil légióssal és válogatott játékosokkal felálló AEK Athén már túl nagy falatnak bizonyult a végig hősiesen küzdő VEHIR.HU Futsal Veszprém számára. A magyar bajnok péntek esti 6-4-es vereségével a H-csoport második helyén végzett, így búcsúzott a Bajnokok Ligája selejtezőjétől. elolvasom Két vállon a norvég bajnok! – egyetlen lépés a BL-főtábla! Második mérkőzését is megnyerte a Bajnokok Ligája athéni selejtezőtornáján a VEHIR.HU Futsal Veszprém, amely szerda este 5-2-re múlta felül a norvég Sjarmtrollan csapatát. A továbbjutás kérdése pénteken, a házigazda AEK ellen dől majd el. elolvasom Kiütöttük az angol bajnokot a BL-selejtezőben! Fennállása első nemzetközi tétmérkőzésén 7-0-ra nyert a Bolton Futsal Club ellen a VEHIR.HU Futsal Veszprém a Bajnokok Ligája athéni selejtezőtornájának első fordulójában, kedden. elolvasom
2015. április 27. 21:26