1
6
2024. április 26.

Jó játék mégis vereség

Szombathelyen volt jelenésünk a Haladás csapata ellen, amit szerettünk volna sikerrel venni, de sajnos nem sikerült. Nagy iramba kezdtek a felek, ami nem volt meglepő, hiszen két remek csapat feszült egymásnak. Csapatunk remek játékot produkált az első félidőben, de sajnos a helyzetek értékesítésével hadilábon álltunk. Rengetegszer kerültünk ziccerbe, csakhogy a befejezéseknél rendre célt tévesztettünk. Hol a kapufa gondolta úgy, hogy a labda útját állja, hol az ellenfél kapusa védett remekül. A félidő hetedik perce jelentette a kivételt, amikor is Tatai Jóci a saját hatosunkon labdát szerzet és úgy gondolta, hogy ha már megszerezte, akkor be is fejezi egyedül a kontránkat. Elvitte mindenki mellett a labdát és balról jobbal a hosszú sarokba továbbította a labdát. Remek egyéni teljesítmény volt! A gólunk után is rengeteg lehetőségünk volt, azonban az i-re nem tudtuk felrakni a pontot! Akár 4-5 gólos előnnyel is bemehettünk volna az öltözőbe, mégis csak eggyel sikerült bemenni. A második félidőben ellenfelünk játéka feljavult, de még itt is érezni lehetett a két csapat közti tudás különbséget, ami a mezőnybe volt érezhető a gólok tekintetébe sajnos nem!  A második félidőben nem volt nagy a különbség csak rajtunk múlt, hogy ellenfelünk a gólok számát tekintve a maga javára fordította a mérkőzést. Összességében jó játékkal maradtunk alul. Ha a következő meccsen a helyzeteink felét értékesítjük, akkor nagy probléma nem lehet.

Madarász János: A mutatott játékkal nagyon elégedett vagyok az eredmény miatt már kevésbé. A tanulság az, ha tízszer ziccerbe kerülünk, abból legyen öt gól és akkor párosul a mutatott játék az eredményességgel!