1
6
2024. április 26.

Ismét 3 ponttal gazdagabban

Már az első félidőben szerettük volna kontrollálni a mérkőzést, de időnként ez nem sikerült. Mi jó szokásunkhoz híven letámadtuk ellenfelünket, bár ezt olykor jól csináltuk és olykor pedig nem. Meddő mezőnyfölénybe játszottunk. Ráadásul a játékvezetők sem álltak a helyzet magaslatán, hiszen a sárga lapot úgy használták, mint a western filmekben a cowboyok a pisztolyt. Ettől egy picit zaklatottá váltak a játékosok és ráadásul Tatai Jócit jogtalanul állították ki. Szerencsére ekkor is helyén maradt a szívünk és ezt a feszült állapotot is átvészeltük. Második félidőben rátudtuk  kényszeríteni akaratunkat a Vasas csapatára, amely magabiztos győzelmet eredményezett. Így 5:1 végeredményt produkáltunk, mellyel növeltük 3 ponttal pontjaink számát.