„Zöld-fehér invázió”

Jövő héten (2011.10.31. és 2011.11.02.) hétfőn és szerdán nehéz ellenfelek várnak az 1. Fustal Club Veszprém csapatára.

Bajnoki rangadóra kerül sor hétfőn, amikor az FCV a listavezető Ferencváros csapatát fogadja. Érdekes és izgalmas összecsapás várható, mely jó erőmérőnek ígérkezik számunkra. Az egyesület a mérkőzés rangjának megfelelően készül az eseményre és látványos programokkal készül.
A mérkőzés előtt 17 órakor az USE U10-es és U11-es alakulata mutatja meg futsal tudását. A mérkőzés 18 órakor kezdődik, melynek kezdőrúgást Porga Gyula, városunk polgármestere végzi el, akinek közismerten a Veszprém mellett a Fradi is a „szíve csücske”.
A mérkőzés szünetében büntetőrúgó versenyt szervezünk, melyen értékes ajándékokat nyerhetnek a résztvevők.
Nem lesz idő sok pihenőre, mert szerdán (2011.11.02.) 20.30-kor magyar kupa mérkőzésen az első osztályú Admirál HVSE csapatát fogadjuk. A szombathelyi csapattal jó a viszonyunk, hiszen a felkészülés alatt kétszer is megmérkőztünk egymással és sok hasznos tapasztalattal, tanáccsal segítették elindulásunkat. A kupamérkőzésekre jellemző izgalmas összecsapásra számítunk.
Sok szeretettel várunk mindenkit a mérkőzéseinkre, melynek megtekintése továbbra is ingyenes.

Rajki Tamás

További cikkek

Büntetők után hátrányban a Vehír Veszprém a bronzpárharcban A VEHIR.HU Futsal Veszprém 2-2-es döntetlent követően büntetők után maradt alul péntek este hazai pályán a DEAC ellen, a férfi futsal NB I bronzpárharcának harmadik mérkőzésén. Az egyik fél harmadik győzelméig tartó párharc állása így 2-1-re módosult a debreceniek javára, vagyis a Veszprém hátrányból várhatja a jövő hétfői folytatást. elolvasom Hosszabbítás után egyenlített a DEAC a bronzpárharcban A VEHIR.HU Futsal Veszprém kétgólos előnyről kapott ki 5-4-re hosszabbítás után hétfő este a DEAC otthonában, a férfi futsal NB I bronzpárharcának második mérkőzésén. Az egyik fél harmadik győzelméig tartó párharc állása így 1-1-re módosult. elolvasom Előnyt szereztünk a bronzcsatában A VEHIR.HU Futsal Veszprém kétgólos hátrány után fordítva 4-3-ra legyőzte a DEAC együttesét péntek este a Március 15. utcai sportcsarnokban, a férfi futsal NB I bronzpárharcának első mérkőzésén. elolvasom Könnyedén nyertünk Debrecenben A címvédő VEHIR.HU Futsal Veszprém 3-0-ra nyert a DEAC vendégeként a férfi futsal NB I felsőházi rájátszásának hétfő esti, utolsó előtti fordulójában. elolvasom Az Újpest nyerte a bajnoki rangadót A kupadöntőben a VEHIR.HU Futsal Veszprém örülhetett, a futsal NB I rájátszásának csütörtöki rangadóján azonban az Újpest FC-nek sikerült 2-1-re nyernie a Március 15. utcai sportcsarnokban. elolvasom
2011. október 26. 13:40