Menetel a csapatunk

A Rubeola legyőzésével ismét fontos pontokat szereztünk a bajnokságban.

A mérkőzés elején érezni lehetett a hazaiakon, hogy tisztelik eddigi eredményeinket és stabil védekezésre rendezkedett be. Mi birtokoltuk a labdát, de mindkét oldalon akadtak helyzetek. Revi szerencsére a helyén volt. A 10. percben törtük meg a gólcsendet, egy Tatai beívelés után Boromisza Gábor bólintott a kapuba. A 14. percben egy vitatható szabadrúgásból Bényi Kálmiról pattant a labda a hálónkba. A szünetig nem is született több gól, igazságosnak tűnt az eredmény a játék képe alapján.

A második félidőben nagyobb fokozatba kapcsoltunk, ami Finta Peti egyéni szólója után Vas Feri találatával érett góllá. Remek iramú mérkőzést láthattak a kilátogató nézők, hiszen két perc alatt fordítottak a hazaiak és reménykedtek a győzelemben. Csapatunk erősségét és tartását bizonyítja, hogy a 36. percben egy letámadásos labdaszerzésből Marton Bence egyenlített. Lendületben maradtunk és egy remek kombináció végén Finta Peti ragasztotta a hosszú alsóba a labdát. A hazaiak a hátralévő 2 percben a kapus levitelével próbálkoztak, de remekül védekeztünk, sőt Tatai Joci tette fel a koronát a mérkőzésre, amikor két emberről lefordulva bombázott a kapuba.

Összességében egy közönségszórakoztató, változatos mérkőzésen tovább folytatódik a menetelésünk. Pihenésre nincs időnk, hiszen szerdán Dunaújvárosban lépünk pályára kupamérkőzésen, hétfőn (2013.11.18.) este pedig a jó erőkből álló Dunakeszi csapatát fogadjuk.

Csapat: Reveland Zoltán, Finta Péter, Boromisza Gábor, Tatai József, Vas Ferenc
Csere: Sárdi Máté, Tar Tamás, Marton Bence, Bényi Kálmán, Boromisza Dániel, Hazuga Soma, Mudra Ákos, Szabadfi Péter, Weisz Zoltán

Részletes jegyzőkönyv itt olvasható

9. forduló eredményei itt olvashatók

Rajki Tamás

További cikkek

Ajánlattételi felhívás A Szilágyi Diák Sportegyesület ajánlattételi felhívást tesz közzé a veszprémi Március 15. úti Sportcsarnok emeleti kiszolgáló blokkjának munkálataira. elolvasom Büntetők után hátrányban a Vehír Veszprém a bronzpárharcban A VEHIR.HU Futsal Veszprém 2-2-es döntetlent követően büntetők után maradt alul péntek este hazai pályán a DEAC ellen, a férfi futsal NB I bronzpárharcának harmadik mérkőzésén. Az egyik fél harmadik győzelméig tartó párharc állása így 2-1-re módosult a debreceniek javára, vagyis a Veszprém hátrányból várhatja a jövő hétfői folytatást. elolvasom Hosszabbítás után egyenlített a DEAC a bronzpárharcban A VEHIR.HU Futsal Veszprém kétgólos előnyről kapott ki 5-4-re hosszabbítás után hétfő este a DEAC otthonában, a férfi futsal NB I bronzpárharcának második mérkőzésén. Az egyik fél harmadik győzelméig tartó párharc állása így 1-1-re módosult. elolvasom Előnyt szereztünk a bronzcsatában A VEHIR.HU Futsal Veszprém kétgólos hátrány után fordítva 4-3-ra legyőzte a DEAC együttesét péntek este a Március 15. utcai sportcsarnokban, a férfi futsal NB I bronzpárharcának első mérkőzésén. elolvasom A bronzért küzdhetünk idén A házigazda VEHIR.HU Futsal Veszprém 3-2-es vereséget szenvedett hétfő este a Nyírbátor ellen a férfi futsal NB I felsőházi rájátszásának utolsó fordulójában. A címvédő, Magyar Kupa-győztes bakonyiak a harmadik helyen zárták a rájátszást, így a bronzéremért folytathatják a küzdelmeket a negyedik pozícióban záró DEAC ellen. elolvasom
2013. november 12. 0:07