nap
óra
perc
mp
Következő mérkőzés
DEAC
VEHIR VESZPRÉM
2025. szeptember 4.
Utolsó mérkőzés
AEK FC
6
VEHÍR VESZPRÉM
4
2025. augusztus 29.

Gólözön, győzelemmel

Remek támadójátékkal, gyengébb védekezéssel diadalmaskodott csapatunk a Rubeola FC ellen az alapszakasz utolsó mérkőzésén.

Amint számítani lehetett, nyílt sisakos küzdelmet láthatott a 600 kilátogató néző Csömör elleni derbin. Az első találatra az 5. percig kellett várni, amikor Finta Peti remek egyéni akcióját fejezte be góllal. Erre két gyors találattal válaszoltak a vendégek. A 8. percben Molnár „kicsi” Péter rúgta hálóba a labdát egy szép támadás végén. Tovább pörögtek az események, hiszen ismét a vendégek szereztek vezetést, amit Tatai Joci bombagólja egalizált.  A 14. percben mindkét oldalon gólnak örülhettek a csapatok, a mienket Leitold Tomi szerezte egy lecsorgó labdából. A 16. percben Bényi Kálmi, a 20. percben Tatai Joci találataival 6-4-es állással vonulhattak pihenőre a csapatok.

A szünetben az Angel Cheerleaders lányok produkciója alatt, mindenki arról beszélt, hogy kemény második félidő vár még az FCV-re.

Ez be is igazolódott, mivel a kezdés után egyből gólt szerzett a Csömör. A 27. percig gól nélküli nagy küzdelem folyt a mezőnyben, amit Farkas Laci találata szakított meg és ismét két gól volt az előnyünk. A 30., 32. percben ismét egyenlítettek a vendégek. Az utolsó tartalékainkat mozgósította csapatunk és a publikum örömére Finta Peti szabadrúgás kombináció után beállította a 8-7-es végeredményt.

Összességében a védekezésünk nem volt tökéletes, így több elkerülhető találatot is kaptunk. A csapat tartását bizonyítja, hogy végül megnyerte a roppant fontos mérkőzést, mely önbizalommal tölti fel minket a rájátszásra.

Folytatódik a rájátszás. A Debrecen vendégeként kezdjük a küzdelmeket, majd 2013.03.18-án a BME DOCLER csapatát fogadjuk hazai pályán. A további mérkőzéseket a versenynaptárunkban olvashatjuk.

Csapat: Varga Tamás – Bényi Kálmán, Leitold Tamás, Tatai József, Molnár Péter

Csere: Kasza Viktor, Farkas László, Szabadfi Péter, Bakay Ferenc, Finta Péter, Vas Ferenc, Pálfi Róbert

A mérkőzés részletes jegyzőkönyve itt olvasható.

A 22. forduló eredményei itt olvashatók.

Rajki Tamás

További cikkek

Emelt fővel búcsúztunk a legrangosabb sorozattól Az angol és a norvég bajnok legyőzése után a házigazda, négy brazil légióssal és válogatott játékosokkal felálló AEK Athén már túl nagy falatnak bizonyult a végig hősiesen küzdő VEHIR.HU Futsal Veszprém számára. A magyar bajnok péntek esti 6-4-es vereségével a H-csoport második helyén végzett, így búcsúzott a Bajnokok Ligája selejtezőjétől. elolvasom Két vállon a norvég bajnok! – egyetlen lépés a BL-főtábla! Második mérkőzését is megnyerte a Bajnokok Ligája athéni selejtezőtornáján a VEHIR.HU Futsal Veszprém, amely szerda este 5-2-re múlta felül a norvég Sjarmtrollan csapatát. A továbbjutás kérdése pénteken, a házigazda AEK ellen dől majd el. elolvasom Kiütöttük az angol bajnokot a BL-selejtezőben! Fennállása első nemzetközi tétmérkőzésén 7-0-ra nyert a Bolton Futsal Club ellen a VEHIR.HU Futsal Veszprém a Bajnokok Ligája athéni selejtezőtornájának első fordulójában, kedden. elolvasom Történelmi BL-túra a horizonton! Hétfőn útra kel a VEHIR.HU Futsal Veszprém, amely klubtörténete során először szerepel a futsal Bajnokok Ligája selejtezőtornáján. A görögországi tornán az angol, a norvég és a görög bajnok vár a veszprémiekre. elolvasom Matheus mesterhármast szerzett, győzelemmel hangoltunk a BL-re! A házigazda VEHIR.HU Futsal Veszprém 6-2-re nyert a budaörsi ARAMIS ellen az NB I alapszakasz harmadik fordulójának péntek esti mérkőzésén – a címvédő bakonyiak hibátlan mutatóval vezetik a bajnokságot. elolvasom
2013. február 26. 10:55