nap
óra
perc
mp
Következő mérkőzés
VEHIR VESZPRÉM
MFA
2025. november 7.
Utolsó mérkőzés
VEHIR VESZPRÉM
4
ASF NYÍREGYHÁZA
1
2025. október 31.

Kétszer vezetett a DEAC, kétszer egyenlített a Veszprém

A VEHIR.HU Futsal Veszprém 2-2-es döntetlent játszott a DEAC vendégeként a férfi futsal NB I alapszakaszának péntek esti, idei tizenharmadik fordulójában.

A VEHIR.HU Futsal Veszprém újabb győzelem reményében látogatott pénteken este Debrecenbe.

A spanyol Javier Rodríguez irányította veszprémiek csapatából kisebb sérülések miatt Kártik Zsombor, Gerencsér Antal és Fellembek Zétény hiányzott.

Az első perctől kezdve keményen egymásnak feszültek a felek, mindkét kapus remekelt a gólvonalak előtt. A tizenkettedik percben komoly védelmi hibát vétettek a bakonyiak, amelyet a házigazda rögvest kihasznált: Galan volt eredményes a saját térfeléről (félidő: 1-0).

Dorogi az utolsó percben mentett pontot a veszprémieknek! (archív fénykép)

A fordulás után átvette az irányítást a Veszprém, a huszonnyolcadik percben érkezett is az egyenlítés Dorogi jóvoltából (1-1). Matheus több ordító ziccert is kihagyott, ha éppen nem Vincze mutatott be egy bravúrt a hazai kapu előtt.

Az utolsó perchez érkezve egy szögletvariáció után Ulloa talált a veszprémiek kapujába, de a lefújás előtt Doroginak erre is volt válasza (végeredmény: 2-2).

A Veszprém így egy ponttal távozott a DEAC otthonából.

Javier Rodríguez csapata jövő hétfőn a Csömör otthonába látogat, majd pénteken a Berettyóűjfalut fogadja saját közönsége előtt.

Férfi Futsal NB I. alapszakasz, 13. forduló:
DEAC–VEHIR.HU Futsal Veszprém 2-2 (1-0)
Debrecen, DESOK Csarnok. Vezette: Szilágyi (Goneth, Somogyi-Kiss)
DEAC: Vincze – Erdei Sz., García Ulloa, Galán Carsi, Kovács Á.
Csere: Faragó Á. (kapus), Faragó L., Erdei K., Krajnyák, Vass, Győri, Komádi, Magyar
Vezetőedző: Tihanyi Csaba
Veszprém: Spandler – Tatai, Dorogi, Thiago, Matheus
Csere: Koncsol (kapus), Juhász, Tóth A., Horváth B., Ábrahám, Bognár, Lipl, Vér, Lux
Vezetőedző: Javier Rodríguez
Gólszerzők: Galan (12.), Ulloa (40.), ill. Dorogi (28., 40.)

futsalveszprem.hu

További cikkek

Hadházi mesterhármasával hibátlanul várhatjuk az alapszakasz második körét A házigazda Vehír Veszprém 4-1-re nyert a harmadik helyen álló A'Studio Nyíregyháza ellen a férfi futsal NB I péntek esti rangadóján. A címvédő bakonyiak újabb fejezetet írtak klubtörténetükbe: mind a tizenegy bajnoki riválisukat felülmúlták, így listavezetőként, hibátlan mérleggel várhatják az alapszakasz második körét. elolvasom Tovább nőtt a klubtörténeti rekord: idei tizedik bajnokiját is megnyerte a címvédő! A címvédő VEHIR.HU Futsal Veszprém néhány másodperccel a lefújás előtt Horváth Benedek bombájával idei tizedik bajnoki mérkőzésén is bezsebelte mindhárom pontot: Marko Perics tanítványai az MVFC Berettyóújfalu otthonában arattak 4-3-as győzelmet, tovább növelve a klub fennállásának leghosszabb idénynyitó győzelmi sorozatát. elolvasom Tízgólos meccsen nyert a címvédő VEHIR.HU Futsal Veszprém Kilenc fordulót követően is százszázalékos teljesítménnyel vezeti az első osztályú futsalbajnokság tabelláját a Veszprém. Marko Perics legénysége az első félidőben többször is hátrányból állt fel, a másodikban azonban már nem hagyott kétséget a győztes kilétét illetően. elolvasom Nyolcból nyolc – kiütéssel nyert a címvédő! A hibátlan mutatóval listavezető VEHIR.HU Futsal Veszprém 7-0-s diadalt aratott az újonc HOPE Maglód vendégeként az NB I alapszakasz nyolcadik fordulójának hétfő esti mérkőzésén. elolvasom Hétből hét – két vállon az Újpest is! A címvédő, listavezető VEHIR.HU Futsal Veszprém megőrizte hibátlan mutatóját, miután a második helyén álló Újpest FC-t 4-1-re felülmúlta az NB I alapszakaszának hétfő esti rangadóján. elolvasom
2024. november 22. 15:26