nap
óra
perc
mp
Következő mérkőzés
MVFC BERETTYÓÚJFALU
1. FC VESZPRÉM
2024. április 22.
Utolsó mérkőzés
1. FC VESZPRÉM
2
DEAC
3
2024. április 8.
#együttdobban

Oswald Dániel Veszprémben folytatja!

Fiatal, tehetséges kapus csatlakozott a keretünkhöz.

Kedden hivatalossá vált, hogy a 23 éves kapus, Oswald Dániel Veszprémben folytatja a pályafutását.

Dániel a Haladásnál nevelkedett, de bizonyított a Rubeola, illetve az ELTE csapatánál is. A legutóbbi idényben az egyetemisták kötelékét erősítette: több alkalommal is megnehezítve támadóink dolgát.

Szöllőskei Péter sportigazgató elárulta, klubunk régóta szem előtt tartotta Oswald Dániel teljesítményét. Szakmai vezetőnk hozzátette, „Oszi” fiatal, remek képességekkel megáldott kapus, aki teljes mértékben passzol az egyesületünk megújult koncepciójába.

Oswald Dániel és Szöllőskei PéterOswald Dániel és Szöllőskei Péter

Oswald Dániel úgy fogalmazott, hatalmas boldogságot jelent számára, hogy immár a Március 15. utcai sportcsarnokra tekinthet „otthonaként”. Elmondta, amit Veszprémben a szurkolók nyújtanak, az országos szinten is egyedülálló: mindent megtesz majd, hogy segítse a csapatot.

Fehér Zsolt vezetőedző emlékeztetett, Dánielt több alkalommal személyesen is látta játszani, számtalanszor tartotta meccsben akkori csapatait azzal, hogy rendre kifogott az ellenfél támadóin. Trénerünk hangsúlyozta, a fiatal hálóőr Veszprémben még tovább tud majd fejlődni.

Oswald Dániel a 6-os mezszámot választotta magának.

#együttdobban

futsalveszprem.hu
2023. július 4. 9:01