#együttdobban

Nagyszerű erőfelmérő

Az Aramis vendégeként játszotta utolsó előtti tesztmérkőzését az FCV.

Nagyiramú, NB 1-es színvonalú összecsapáson diadalmaskodtunk Frank Tamás (válogatott szövetségi kapitány) csapata ellen.

Mindkét fél lendületes, gólra törő játékkal szolgálta ki a kilátogató nézőket. A vezetést a hazai csapat szerezte meg sikerült egyenlítenünk és az első félidőben 2:3-at mutatott a kijelző. A második játékrészben is nagy küzdelem folyt és a rendes játékidőben 5:4 arányban „győzött” az FCV.

A szakvezetők megbeszélése szerint további 5 perc játékidő következett, ahol az Aramis kapuscserével próbálkozott és több találatot is szerzett. A hazaiak szakvezetője pozitívan nyilatkozott csapatunkról, mely a munkánk elismerése.

Remekül szolgálta a felkészülésünket a mérkőzés, de természetesen dolgozunk tovább az augusztus 27.-ei Berettyóújfalu (2012.08.27. 18.30, Március 15. úti Sportcsarnok) elleni bajnoki nyitányig.

Örömteli hír, hogy csapatkapitányunknak, Bényi Kálmánnak megszületett második gyermeke, aki a Bényi Péter nevet kapta és jól van. Gratulálunk az egyesület nevében.