nap
óra
perc
mp
Következő mérkőzés
1. FC Veszprém
SG Kecskemét
ma
Utolsó mérkőzés
SG Kecskemét
2
1. FC Veszprém
3
2023. június 2.
#együttdobban

Három játékosunk távozik

Köszönünk mindent, amit Serginho Paulista, Rutai Balázs és Pál Patrik tett a klubunkért.

Hivatalos bejelentés:

A Bajnokok Ligája-győztes, egykori brazil válogatott Serginho Paulista szerződése lejárt, amelyet klubunk nem hosszabbított meg. Remek embert, és kiváltképp tehetséges játékost ismertünk meg a személyében, sok sikert kívánunk számára az Újpest FC sorai közt.

A magyar válogatottban is meghatározó szerepeket betöltő futsalosaink, Rutai Balázs és Pál Patrik 2024-ig élő szerződéssel rendelkeztek, ám előbbiért a BL-résztvevő, a bajnoki címvédő Haladás VSE, utóbbiért a ScoreGoal Kecskemét jelentkezett be.

Patrik és Balázs pedig elfogadták a rivális csapatok ajánlatait, így szintén búcsúznak tőlünk. Szeretnénk az irányukba is kifejezni köszönetünket, hiszen rengeteget tettek azért, hogy a csapatunk sikeres lehessen. Jó egészséget, sok sikert kívánunk számukra is!

futsalveszprem.hu
2022. június 13. 16:20